Otwarcie nowej siedziby Firmy AS-MAR Sierpc

W dniu 14 maja 2011 roku nastąpiło uroczyste otwarcie nowo wybudowanej siedziby firmy AS-MAR, przy ulicy Reymonta 66.
Nowy obiekt handlowo - magazynowym o powierzchni 1550 m2 składa się z części magazynowej o powierzchni 850m2, w tym magazyn wysokiego składowania, gdzie towary składowane są na europaletach w czterech poziomach. i części handlowo - biurowej o powierzchni 700m2 - to dwukondygnacyjny budynek gdzie przestrzeń ekspozycyjna i handlowa umiejscowione są na parterze, zaś na piętrze oprócz sali ekspozycyjnej znajdują się pomieszczenia biurowe i sala konferencyjno - szkoleniowa.
Zmodernizowano również program informatyczny firmy, co w nowej lokalizacji znacznie usprawni pracę, a Klientom pozwoli na internetowe składanie zamówień bezpośrednio do systemu sprzedaży, przeglądanie swoich dokumentów, zamówień i płatności.

Mamy nadzieję, że nowa siedziba w znaczny sposób wpłynie na poprawę warunków pracy, ale przede wszystkim na poprawę jakości obsługi klientów oraz na zwiększenie asortymentu - powiedział właściciel Firmy Andrzej Sulkowski.

W uroczystości uczestniczyło około 150 zaproszonych gości: władze lokalne, Ksiądz Dziekan, partnerzy handlowi, instalatorzy, wykonawcy pracujący przy powstawaniu obiektu, przyjaciele, rodzina.


© 2011 AS-MAR. Wszelkie prawa zastrzeżone.